Увага випускників 11 класів!

     З  05.02.2019 по 18.03.2019 проводиться реєстрація випускників для проходження ДПА у формі ЗНО. 

     Випускникам старшої школи 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації.

     Учасники мають обов'язково скласти:

  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (період ХХ - початку ХХІ століття) (на вибір учасника);
  • один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова)

 

    Календар проведення ЗНО:

Математика - 21.05.2019

Українська мова та література23.05.2019

Іспанська, німецька, французька мови - 27.05.2019

Англійська мова - 28.05.2019

Фізика - 30.05.2019

Історія України - 04.06.2019

Біологія - 06.06.2019

Географія - 11.06.2019

Хімія - 13.06.2019

Внести зміни до реєстраційних даних можливо у термін з 05.02 по 25.03.2019.

 

Розміщення на інформаційних сторінках учасників ЗНО запрошень-перепусток для участі в ЗНО до 30.04.2019.

Оголошення результатів ЗНО відбудеться: 

  • з математики, українскої мови і літератури, фізики до 14.06.2019
  • з іноземних мов та біології до 20.06.2019
  • з історії України, географії, хімії до 25.06.2019

 

До уваги батьків та учнів 11 класів!

 

З 1.09.2018 року в сзш № 16  здійснюється екстернатна форма навчання для учнів 11 класу.

 

 

 

Шановні батьки, діти та колеги! Звертаємо вашу увагу на те, що в Луганській області діє відділ протидії кіберзлочинам, який знаходиться за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Пивоварова 2, корпус 155, кімната 405, електронна адреса lg@cybercrime.gov.ua.

 

Посилання на сайт Департаменту кіберполіції Національної поліції України www.cybercrime.gov.ua

      Учні СЗШ № 16 у 2018-2019 н.р. посіли І місце серед загальноосвітніх шкіл міста у ІІ етапі (міському) Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін. Діти вибороли 28 призових місць.

     5 учнів школи посіли призові місця у Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика; 4 учні – в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т.Шевченка; 2 учні – є призерами у конкурсі МАН.

     Ми пишаємося нашими учнями. Бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог!

26 листопада 2018 року в актовій залі нашої школи учні 3-Б класу провели захід присвячений гуманному ставленню до тварин.

21 листопада 2018 року в День Гідності і Свободи в кабінеті № 4 СЗШ № 16 відбулася зустріч з жінками-захистниками ідей революції Гідності, які оборюють єдність, свободу і незалежність України. До нашої школи завітали старші солдати Мінівалієва Наталія Миколаївна, Савенко Людмила Іванівна, Гур'єва Олена Анатоліївна та Петровська Наталія Володимирівна. Під час зустрічі була вшанована   пам'ять героїв Небесної Сотні, воїнів АТО і всіх патріотів, які віддали свої життя за свободу та территориальну цілісність нашої країни.

20 листопада 2018 року у м. Сватове.  Пономареко Валентина Вікторівна була учасиком  Науково-практичного семінару  за темою: "Націнально-патрітичне виховання учнів в умовах східого регіону України".

10 листопада 2018 р. Невмивака Тетяна Трохимівна стала учасником Фестивалю педагогічних ідей  "НУШ - підвищення фахового рівня" в Києві.

У центрі Генерація UA 29 вересня відбувся майстер – клас з кастомайзингу. Учні 10 –Б класу нашої школи відвідали цей захід. Сам термін утворено від англійського «customising» ( «налаштування») і описує процес персоналізації одягу або взуття, її підгонки за індивідуальним смаком. Кастомайзинг дав можливість кожному виступити в ролі дизайнера і оновити свій гардероб, знайти розумний компроміс між економією і ексклюзивністю, а також створити неповторний індивідуальний стиль, не витрачаючи астрономічні суми в модних бутиках. Сьогодні ж кастомайзинг ми вибрали тому, що виступаємо за розумне обмеження масового споживання, а також хочемо вийти з-під впливу модних стереотипів і виділитися з натовпу.  Майстер-клас пропонував усім бажаючим освоїти практичні прийоми переробки одягу.

7 листопада 2018 року в ЦДЮТ дружній 5-А клас вперше зіграв в гру "Брейн-ринг". Створили 4 команди ( "Вогняний вітер", "Кращі дівчата", "Блискавка", "Best";-), хлопці стали грати. Вигравали, програвали, раділи, стогнали від образи, що поквапилися дати невірну відповідь. Загалом, емоції вирували ... У підсумку, так розігралися, що просили повторити гру. Всі намагалися принести перемогу своїй команді. Але в фінал вийшла команда "Вітер" під керівництвом Водіновой Віолетти: Каліниченко Д., Ломакін Р., Суворов М., Козирєв А., Кочевенко С., Барановська С. Саме їх команда була не тільки уважною і швидко реагувала, але і дисциплінованою і згуртованою.

 

 

18 жовтня 2018 року в рамках реалізації програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції України вчитель англійської мови Коробченко Н.Б. провела урок в 11-А класі на тему "Україна - це Європа".  Урок був спрямований на формування у учнів усвідомленого ставлення того, що Україна - це частина Європейської спільноти і шлях її до Європи – незворотній.

18 жовтня 2018 року відбулась урочиста лінійка з нагоди прийняття першокласників до лав шкільної дитячої оргагізації "Країна Барвінкова".

12 жовтня 2018 року у школі проводився День Самоврядування. Вчителями-дублерами були учні 10-х - 11-х класів. Ми підготували  уроки для учнів. Діти були зацікавлені в цьому процесі, тому робочий день виявився насиченим, нелегким, але успішним. І вчителі, і діти отримали незабутні враження від цього дня.

Коцар Юлія виконувала функції директора школи, а Прилєпіна Мар’яна та Маресьєва Марія - заступників директора з НВР.

 

Ми, як вчителі-дублери, дуже вдячні адміністрації школи за надану можливість виконання обов'язків вчителів. Це дозволило нам побачити й відчути роботу педагогів на собі. Зрозумівши наскільки тяжкою є праця вчителя, ми всі будемо ще більше цінувати наших педагогів.

Цікавим вийшло свято козачат учнів 3-Б класу, яке відсвяткували 15 жовтня на лоні природи. Конкурсна програма для хлопців, катання на конях, смачна каша - все це дуже сподобалося не тільки дітям, а й батькам, які допомогали класному кер. Афанасьєвській С.А. в організації свята. Ві повернулися у чудовому настрої.

Останній день вересня для 5-А класу СЗШ №16 став незабутнім та яскравим. Діти разом з класним керівником Т.М.Бурмистренко та батьками відвідали кінний клуб "Фаворит" (пос. Щедрищево). Спілкування з благородними кіньми викликало бурю вражаючих емоцій як у дітей та дорослих! А потім був гарячий чай під шелест сосни, стрімка гра у волейбол та  приємні розмови.

Напередодні свята Покрови та Дня українського козацтва в 3-А класі була проведена виховна година. Під час виховної години учні вдосконалили знання про історію славного українського козацтва, Запорозької Січі, гетьманів.

12 вересня 2018 року учні 5-А класу відвідали виставку черепах. Вони занурилися не тільки у дивний світ цих тварин, але й з радістю поспілкувалися з новим класним керівником Тетяною Миколаївною Бурмистренко. Вся прогулянка пройшла на позитиві!

Свій 2018/2019 навчальний рік учні СЗШ № 16  розпочали з актуальної в наш час теми "Україна - це Європа".
Педагоги школи йдуть в ногу з часом, адже для проведення годин спілкування 3 вересня обрали інноваційні форми роботи: віртаульні подорожі, заочні екскурсії, квести, вікторини, усні журнали; були використані Інтернет-ресурси. Проведені заходи показали щирий патріотизм юних українців та високий рівень обізнаності з сучасними європейськими тенденціями.
Перший урок 3 вересня  2018р. у 8-А класі під керівництвом Тютюнник Яни Віталіївни пройшов під лозунгом "Я - громадянин України - європейської країни". Діти акцентували увагу на важливість Євпроейського об'єднання, приналежність України до європейської сім'ї народів, розширювали знання про Європейський союз.

3 вересня 2018 р. в 2-Б класі була проведена виховна година у формі інтелектуальної мандрівки «Я люблю свою країну». Діти перевіряли свої знання з рідної мови, розповідали вірші, знайомилися з видатними українцями, виконували творчі вправи.

 

11.06.2018 р. учні 9-х класів отримали свідотства про базову загальну середню освіту.

Останній дзвоник –це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не можна замінити. Востаннє лунає дзвоник для наших випускників, який кличе їх у подальший широкий життєвий шлях, сповнених надій.
Настрій у всіх святковий, Звучить урочиста музика, лунають пісні. Шкільну родину із закінченням 2017-2018 навчального року привітала директор Ночовка Людмила Василівна.Перемоги учнівського та педагогічного
колективів школи важкопереоцінити, адже їм підкорилися не лише міські , а й обласні олімпіади й МАН. Людмила Василівна відзначила досягнення учнів і вчителів у 2017-2018 навчальному році,як у предметних, так і
культурних і творчих конкурсах та побажала школярам гарно відпочити та набратися нових сил протягом канікул, а випускникам - вступити до обраних навчальних закладів. Вальс підготовлений одинадцятикласниками школи зачарував присутніх ліричністю та майстерним виконанням. Різнокольорові кульки з мріями та побажанями випускників відлетіли в синє сонячне небо, виблискуючи сріблястими хвилями. Але радіємо ми всі, адже попереду — літо, насичене пригодами, подорожами, відпочинком, теплом і фруктами.

18 травня учні 7-Б класу під керівництвом вчителя історії Тютюнник Яни Віталіївни провели загальношкільне свято до Дня вишиванки. На заході діти продемонстрували різноманітність національного одягу.

8 травня 2018 року в нашій школі проведено свято "Пісні опалені війною."

25 квітня 2018 року у 2-А класі відбувся відкритий урок з української мови в рамках реалізації Всеукраїнського  проекту " Технологія навчання учнів початкової школи "Розумники"(  Smart Kids  ). Майстерність учителя + мультимедійна дошка + мультимедійна технологія "Розумники" = продуктивний, цікавий урок-відкриття!

25 квітня 2018 року. Команда учнів 5-Б класу "Юпітер" під керівництвом класного керівника, Воронкової Тамари Сергіївни, брали участь у міській інтелектуальній грі "Брейн-ринг" в рамках проекту з національно-патриотичного вихованняч дітей та молоді "З нас витікає україна". У інтелектуальній грі змагалися команди 5-х класів усіл шкіл міста. Під час гри школярі демонстрували знання з української мови, народзнавства, традицій народу, історії міста Сєвєродонецька. У результаті змагань до фіналу ввійшла команда СЗШ №16 "Юпітер",ка одержала  перемогу, посівши І місце. 

Вітаємо переможців!

18 квітня 2018 року в школі був проведений День цивільного захисту. Заходи, що проводились протягом дня, були спрямовані на вироблення в учнів умінь, навичок грамотно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя; практичну перевірку вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, надавати першу медичну допомогу.

17 квітня в актовій залі школи панував радісний та святковий настрій. В цей день шкільна дитяча організація "Країна Барвінкова" звітувала за напрямками "Ми родом з України", "Перетнемо пожежам шлях", "Юне покоління за безпеку руху".Із захопленням учні, вчителі, батьки спостерігали за виступом агітбригад, слухали вірші та пісні про Україну. Яскравим фіналом свята став урочистий прийом маленьких першокласників до лав "Країни Барвінкової". 

19 березня 2018 року у школі проводився День Самоврядування. Вчителями-дублерами були учні 10-х - 11-х класів. Старшокласники підготували цікаві уроки для учнів. Робочий день виявився нелегким, але успішним. І вчителі, і діти отримали незабутні враження від цього дня.

Чернявський Дмитро виконував функції директора школи, а Попова Катерина та Назаренко Анастасія - заступників директора з НВР.

Ми, як вчителі-дублери, дуже вдячні адміністрації школи за надану можливість. Виконання таких обов'язків дозволило нам побачити й відчути роботу педагогів на собі. Зрозумівши наскільки тяжкою є праця вчителя, ми всі будемо ще більше цінувати наших педагогів.

З 13 по 16 березня 2018 року в школі були проведені заходи, присвячені 100-річчю затвердження Тризуба державним символом Української Народної Республіки.

16 березня 2018 року відбулося свято курса "Культура добросусідства" за темою "Традиції гостинності в моїй сім'ї", яке підготували 2-Б та 3-Б класи. Були запрошені гості.

14.03.2018 року в 7-Б класі була проведена виховна година у формі усного журналу «Державні символи України». Кожна держава, маючи свою історію, має і свої історичні святині: герб, прапор, гімн. 100 років тому назад було затверджено державним символом Української Народної Республіки Герб – тризуб.

 

16 лютого 2018 року відбувся турнір знавців мови "Юні білінгви", в якому взяли участь учні 7-х класів. Ведучими турніру та членами журі були учні 10-А класу.

В номінації "Перекладачи" перемогла команда 7-А класу.

Вномінації "Редактори" перемогла команда 7-Б класу.

Дітям сподобалися і завдання турніру, і солодкі призи.

15 лютого 2018р. у актовій залі школи пройшло свято "Щедра Масляна", на якому учні 3-А класу розказали про останній тиждень Масниць, про основні обрядові страви Масляної. Діти співали і танцювали, Зиму проводжали, Весну зустрічали. На шкільному подвір'ї спалили солом'яне опудало. яке повернеться до земліаби дати тій силу для нового врожаю. А потім настав час попанувати пирогам, бо "без млинців не зладяться проводи Зими".

У День Всіх Закоханих в нашій школі працювала святкова пошта. «Скринька кохання» була переповнена валентинками!

19 грудня 2017 року відбувся 18 конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук. В ньому взяли участь учні нашої школи: Пульний Віталій (9-Б) та Тарнакіна Ельвіра (10 клас). Вони представили свої наукові роботи в секції "Математика". За результатами участі Пульний Віталій посів 3 місце. Тарнакіну Ельвіру нагороджено дипломом учасника конкурсу.

23 сiчня у школi проводилося урочисте свято до державноï дати Соборностi Украïни. Органiзатори заходу учнi 7-Б класу та класний керiвник Тютюнник Я. В. Учасники продемонстрували Акт Злуки, який ознаменував собою мрiï багатьох поколiнь про цiлicнicть украïнських земель. Гостi заходу гучними оплесками пiдтримували школярiв.

Напередодні новорічних свят відбулася виставка-конкурс "Новорічні двері".

5 січня вчитель англійської мови сзш № 16 Коробченко Надія Борисівна провела тренінг "Understanding 21st century skills" для вчителів англійської мови нашого міста. Навички 21 століття — це набір здібностей, які необхідні вчителям і учням для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу. Раніше основними необхідними навичками були знання ринку, гарна взаємодія з іншими, вміння багато працювати та бути професіоналом — ефективним, старанним і справедливим. Зараз, щоб працювати в інформаційну епоху, учні також мають вміти критично мислити, творчо вирішувати проблеми, засвоювати мінливі цифрові технології. Швидкі зміни в сучасному світі вимагають від них бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами. І завдання сучасної школи - дати їм ці навичики.

Тематична виставка у бібліотеці з нагоди Дня Пам'яті жертв голодоморів.

5 жовтня у місті Кремінне відбулося нагородження за кращий відеоролік "Спорт - це мир".

Наша команда посіла І місце у номінації за краще розкриття теми "Ми майбутні олімпійці" за відео про спортивні досягнення учениці 11 класу нашої школи Дар'ї Карук. Відео змонтував учень 11 класу Данило Монаков. Вітаємо цих учнів та вчителя фізичної культури Сиченко Світлану Петрівну з перемогою!

21 жовтня 2017 року в місті Рубіжне було проведено обласний конкурс МАН "Знавці біології". Команда нашої школи посіла ІІ місце, а два учні увійшли у збірну команду, яка буде приймати участь у Республіканському конкурсі 17 листопада у місті Рівне.

Вітаємо команду школи: Коцар Юлію, Хохолу Олексія, Пульного Віталія, Тарнакіну Ельвіру, Маріну Дар'ю та їх керівника Капацій Наталію Володимирівну!

13 жовтня 2017 року в нашій школі відбувся урочистий захід до Дня Захистника України. На свято були запрошені почесні гості, воїни АТО. 

10 жовтня в актовій залі СЗШ № 16  відбулася зустріч учнів старших класів з офіцерами Національної Гвардії України. Гості розповіли присутнім про те, як була заснована Нацгвардія, розповіли про нацгвардійців – справжніх героїв, патріотів. Старшокласникам було цікаво почути про вищі учбові заклади в Києві та Харкові, які виховують майбутніх захисників України. Теплими й щирими  були слова підтримки й побажання миру, що прозвучали у відео зверненні школярів і вчителів м. Києва на адресу молоді Луганщини. 

2 жовтня 2017 року в 2-Б класі було проведено свято присвячене Міжнародному дню людей похилого віку. На свято були запрошені бабусі та дідусі класу. Головною метою заходу було првивітати бабусь та дідусів зі святом, навчити дітей поважати старших та прислухатися до них. Був створений "кошик порад" від бабусь.

21 вересня учні нашої школи прийняли участь у заході, присвяченому Всесвітньому дню Миру, який пройшов під девизом "Ми всі разом заради миру!".

21 та 22 вересня відбулася виставка поробок наших школярів “Квітуча Україна”!

22 вересня учні 11 класу привітали ветеранів з Днем партизанської слави та зібрали подарункові пакети з продуктами харчування.

Ось і пролунав останній дзвоник! Учням він оголосив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя. Любі наші випускники, щиро бажаємо вам успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності! Щасти вам у всьому! В добру путь!

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.
5 травня, вшановуючи пам'ять героїв Другої Світової Війни, у школі  відбулися традиційні заходи, присвячені Дню Перемоги.

3 травня в школі було проведено “День цивільної оборони”. В період підготовки дня ЦО було активізовано пропаганду цивільної оборони через усні виступи, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності.
Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали:
– засідання штабу ЦО;
– відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту;
– проведено заняття ЦО «Евакуація школи»;
– відпрацьовано практичні навички відповідно до “Плану дій у HC”, під час яких перевірено реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах надзвичайної ситуації.

 26 квітня 2017р. в актовій залі СЗШ №16 був проведений урок-реквієм до річниці Чорнобильської трагедії для учнів 5-11 класів "Чорнобиль - трагедія, подвиг, пам'ять".
Мета заходу: ознайомити з трагічними подіями квітня 1986 року, виховувати людяність, уміння співчувати, розуміти, співпереживати, почуття поваги та пам'яті до трагічних сторінок України.
Керівник заходу: вчитель Тютюнник Яна Віталіївна.

9 березня  2017р.у ЦДЮТ відбулося нагородження переможців у різноманітних номінаціях конкурсу "Поетична нива". Вітаємо Ревенко Наталію (7-Б клас) із зайнятим І місцем у номінації "Присвячую Т.Г.Шевченку" (конкурс робіт декоративно-ужиткового напрямку), Постильгу Іллю (7-А клас) із зайнятим І місцем у номінації "Суспільно-політичні мотиви мовою Т.Г. Шевченка" (конкурс читців) та Оруджеву Софію (7-А клас) із ІІІ місцем у номінації «Поезія Т.Г.Шевченка. Ліричні мотиви» (читці).

Захід в рамках "Історичного Марафону" для 7-А та 7-Б класів з теми "74-річниця визволення Сєвєродонецька від фашистських загарбників".

Семінар Виховання моральних цінностей як невід’ємна складова навчально-виховного процесу» для директорів навчальних та позашкільних закладі

28 грудня 2016 року в СЗШ № 16 був проведений семінар «Виховання моральних цінностей як невід’ємна складова навчально-виховного процесу» для директорів навчальних та позашкільних закладів  У роботі семінару брали участь спеціалісти СМЦ та ЛОІППО. 

 

 Директор школи Ночовка Людмила Василівна  зазначила, що особливо зараз, коли все частіше можна зустріти жорстокість та насильство, проблема морального виховання стає все більш актуальною. Саме тому школа має допомогти кожній дитині визначити ціннісні основи власної життєдіяльності.

  З цією метою педагогічний колектив школи здійснює дослідно – експериментальну роботу за темою «Виховання моральних цінностей в учнів 1-11 класів у навчальній та позаурочній діяльності». Школа має статус експериментального навчального закладу регіонального рівня.

   Педагогічний колектив ділився досвідом роботи з пошуку ефективних форм і методів  формування загальнолюдських цінностей. На семінарі презентували роботу кіноклубів «Співрозмовник» та «Капітошка», Салону мистецтв, літературно-дослідницького проекту «Людина поруч», факультативу «З Україною в серці» .

 

   За період експерименту був  створений сприятливий морально-психологічний клімат, здорові міжособистісні стосунки; учні почали із більшою зацікавленістю і толерантністю ставити до інших людей, набули розвитку вміння будувати взаємини на основі співробітництва.

Оголошення

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Триває прийом документів. Для зарахування дитини до 1 класу батьки, або особи які їх замінюють, подають

·       заяву на ім’я директора школи

·       копію свідоцтва про народження дитини

·       медичну карту встановленого зразка

 

Документи подаються в паперовій папці.

 

Прийом дітей до 1 класу здійснюється на без конкурсній основі.