Скачать
Статут школи.compressed.pdf
Adobe Acrobat документ 3.9 MB

Кадровий склад СЗШ № 16

 

 

№ пп

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада

Категорія, звання

Спеціальність за дипломом

Пед.

стаж

Який предмет викладає

1.       

Ночовка

Людмила Василівна

директор, 

учитель географії

вища,

«учитель-методист»

географія

 

43 р.

географія

2.       

Гриненко

Інна Вікторівна

 

заступник директора, учитель української мови та літератури

І

 

українська мови та література

12 р.

українська мова та література

3.       

Безрукова

Лариса Борисівна

заступник директора, учитель історії

вища,

«учитель-методист»

історія

 

32 р.

правознавство, «Людина і світ», історія

4.       

Охріна

Ірина Іванівна

учитель обслуговуючої праці, педагог соціальний

вища,

«старший учитель»

педагогіка і методика середньої освіти, трудове навчання. Інформатика

17 р.

обслуговуюча праця, образотворче мистецтво, інформатика

5.       

Горбанець

Світлана Микитівна

учитель російської мови та літератури

вища,

«старший учитель»

російська мова і література

48 р.

російська мова і література

6.       

Пономаренко

Валентина Вікторівна

учитель російської мови та літератури

вища,

«старший учитель»

російська мова і література

32 р.

російська мова і література

7.       

Черних

Олена Олексіївна

учитель російської мови та літератури

вища,

«старший учитель»

російська мова і література

31 р.

російська мова і література

8.       

Малишко

Ольга Вікторівна

учитель української мови та літератури

вища,

«старший учитель»

українська мова та література

18 р.

українська мова і література

9.       

Воронкова

Тамара Сергіївна

учитель української мови та літератури

 

І

 

українська мова та література

15 р.

українська мова та література

10.   

Крижна

Юлія Олексіївна

учитель української мови та літератури

вища,

«старший учитель»

українська мова та література

19 р.

українська мова та література

11.   

Айвенко

Тамара Гордіївна

учитель фізики

вища,

«старший викладач»

фізика

42 р.

 

фізика, астрономія

12.   

Зінченко

Людмила Іванівна

учитель фізики

вища,

«учитель-методист»

загально-технічні дисципліни і труд (з додатковою спеціальністю фізика)

32 р.

фізика

13.   

Куриленко

Наталія Миколаївна

учитель математики

 

І

 

математика

 

11 р.

математика, інформатика

14.   

Бурмистренко

Тетяна Миколаївна

учитель математики

вища,

«учитель-методист»

математика

 

23 р.

математика, інформатика

15.   

Топоркова

Людмила Петрівна

учитель математики

 

І

 

фізика

 

49 р.

математика

16.   

Барсукова

Юлія Геннадіївна

учитель англійської мови

 

І

 

мова та література (англійська, французька)

11 р.

 

англійська мова

17.   

Коробченко

Надія Борисівна

 

учитель англійської мови

вища,

«старший учитель»

педагогіка і методика середньої

освіти, мова і література (англійська)

21 р.

англійська мова

18.   

Савєльєва

Світлана Василівна

учитель хімії

вища,

«старший учитель»

хімія

 

26 р.

хімія

19.   

Михайленко

Віра Іванівна

учитель історії

вища,

«учитель-методист»

історія і педагогіка

34 р.

історія, художня культура

20.   

Осколкова

Тетяна Миколаївна

учитель географії

вища,

«старший учитель»

географія і методика виховної роботи

23 р.

географія, економіка, природознавство

21.   

Капацій

Наталія Володимирівна

учитель біології

вища

 

географія, біологія

17 р.

біологія

22.   

Колесник

Марина Валеріївна

учитель інформатики

 

ІІ

 

інформатика

 

9 р.

інформатика

23.   

Тютюнник

Яна Віталіївна

учитель основ здоров’я

вища,

«учитель-методист»

дошкільне виховання

 

24 р.

основи здоров’я,  історія, «Захист Вітчизни»

24.   

Брянченко

Микола Семенович

учитель предмету «Захист Вітчизни»

 

І

 

менеджмент організації

30 р.

«Захист Вітчизни»

25.   

Попов

Євген Леонідович

учитель технічної праці

спеціаліст

 

педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання

9 р.

технічна праця

26.   

Сиченко

Світлана Петрівна

учитель фізичного виховання

вища,

«старший учитель»

фізичне виховання

 

31 р.

фізична культура

27.   

Букатіна

Тетяна Анатоліївна

учитель фізичного виховання

 

І

 

фізичне виховання і методика спортивно-масової роботи

19 р.

фізична культура

28.   

Бихун

Ірина Володимирівна

учитель музики

 

ІІ

 

народні інструменти

 

14 р.

музичне мистецтво, мистецтво

29.   

Афанасьєвська

Світлана Анатоліївна

учитель початкових класів

 

І

 

початкове навчання

 

19 р.

початкові класи

30.   

Ільїнова

Наталія Павлівна

учитель початкових класів

вища,

«учитель-методист»

географія

 

40 р.

початкові класи

31.   

Невмивака

Тетяна Трохимівна

учитель початкових класів

вища,

«учитель-методист»

педагогіка і методика початкового навчання

35 р.

 

початкові класи

32.   

Конькова

Віра Яківна

учитель початкових класів

вища,

«учитель-методист»

математика

 

43 р.

початкові класи

33.   

Янко

Анжеліка Вікторівна

учитель початкових класів

вища,

«учитель-методист»

індустріально-педагогічна освіта

27 р.

початкові класи

34.   

Ковальова

Лілія Василівна

учитель початкових класів

спеціаліст

 

початкова освіта

 

3 р.

початкові класи

35.   

Кортишко

Юлія Володимирівна

учитель початкових класів

вища

 

українська мова та література

17 р.

початкові класи

36.   

Жук

Раїса Михайлівна

учитель початкових класів

вища,

«учитель-методист»

географія

45 р.

 

початкові класи

37.   

Шевелева

Наталія Миколаївна

 

педагог-організатор, учитель обслуговуючої праці

ІІ

 

ІІ

професійне навчання. Технологія текстильної та легкої промисловості

7 р.

трудове навчання в початковій школі

38.   

Фішер

Марина Павлівна

вихователь ГПД

спеціаліст

 

початкова освіта

 

3 р.

ГПД

39.   

Горбатова

Марина Володимирівна

вихователь ГПД

спеціаліст

 

українська мова і література

2 р.

ГПД

40.   

Слєпцова

Олена Володимирівна

учитель початкових класів

 

ІІ

 

початкове навчання

6 р.

початкові класи

 

41.   

Яременко

Тетяна Олександрівна

учитель математики

 

І

 

математика

 

13 р.

математика, інформатика