ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН

 

Всеукраїнська школа онлайн — це вебплатформа для дистанційного та змішаного навчання учнів та методичної підтримки вчителів.

Метою Всеукраїнської школи онлайн є забезпечення здобувачів освіти рівним, вільним і безоплатним доступом до якісних освітніх матеріалів, а педагогічних працівників – можливістю отримувати допомогу в організації дистанційного навчання, створенні та роботі у віртуальних класах.

Наразі платформа містить більш як 2500 відеоуроків, тестів та матеріалів для самостійної роботи з 18 основних предметів для учнів 5-11 класів: українська література, українська мова, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

 

Учні можуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для додаткового ознайомлення з темою, яку, до прикладу, пропустили через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Download
ТОТ.pdf
Adobe Acrobat Document 159.4 KB

Пам'ятка

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПРИ ВИЯВЛЕННІ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ

 

Категорично забороняється:

1. Торкатися виявленого предмета, пересувати його або здійснювати з ним якісь інші дії, особливо намагатися розібрати або знешкодити його.

2. Проводити будь-які роботи біля знайденого предмета, особливо ті, які можуть викликати навіть незначне коливання грунту.

3. Курити, користуватися запальничками, а також іншими джерелами відкритого вогню та предметами, які можуть його утворювати.

4. Користуватися радіоелектронними пристроями (мобільними телефонами, пультами дистанційного керування, сигналізацією автомобілів, тощо).

5. Заливати предмет рідинами, засипати грунтом, намагатися чимось накрити або здійснювати інший вплив на нього: звуковий, світловий, тепловий, механічний та ін.

6. Допускати скупчення людей поблизу знайденого предмета.

 

Пам'ятайте! Вибухові речовини отруйні й чутливі до механічних впливів і нагрівання.

 

Що робити при виявленні вибухонебезпечного предмета.

1. Зупиніться, нічого не чіпайте. Зберігайте спокій, не панікуйте. Запам'ятайте місце виявлення предмета.

2. Попередьте про знайдений предмет осіб, які знаходяться поруч.

3. Якщо ви або люди навколо вас виконували будь-які роботи - негайно припиніть.

4. Відійдіть самі і відведіть людей, які знаходяться поруч, якнайдалі (не менше 100 м) від знайденого предмета. При цьому відходити необхідно тим же маршрутом (бажано слід у слід), яким ви прийшли. Якщо відходить група людей, то рухатися необхідно колоною по одному - і так само слід у слід.

5. Повідомте про виявлення підозрілого предмета правоохоронні органи і спеціальні служби за телефонами 101 і 102 (повідомлення необхідно робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси, орієнтирів місця знаходження вібухонебезпечного предмета).

6. По можливості, до прибуття правоохоронних органів або спецільних служб вжийте заходи щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей.

 

Якщо ви побачили потерпілого на небезпечній теріторії.

Не йдіть йому на допомогу! Підтримайте його психологічно, зателефонуйте 101, 103 і чекайте прибуття фахівців. Потерпілий повинен залишатися на місці до їх прибуття.

 

Батьки! Роз'ясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або в под'їзді, може становити небезпеку.